0-48-737-50-04

Партнери


 • Partner

  ІВІК-ЮГ

  «ІВІК-ЮГ»– це спеціалізоване підприємство, яке забезпечує весь комплекс інжинірингових послуг з індивідуального підбору обладнання, проектування, монтажу, пусково-налагоджувальних робіт та сервісного обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повітря, а також систем опалення, водопостачання та водовідведення.

  Сайт компанії
 • Partner

  ВеСТТ

  Коллективна фірма «ВеСТТ» — велика будівельна компанія, яку було організовано  в 1994 році. Виконує увесь  комплекс будівельно-монтажних робіт  на об’єктах архітектури по  генеральному підряду і власними  силами.

  Сайт компанії
 • Partner

  ООО «БаДМ»

  Созданная в 1994 году, компания “БаДМ” уже более 20 лет успешно выполняет свою миссию — заботится о здоровье нации и обеспечивает аптеки и лечебные учреждения Украины гарантированно качественными лекарственными средствами, товарами медицинского назначения.

  Сайт компанії
 • Partner

  Фіто-Лек

  Фармацевтична компанія “Фіто-Лек” – національний фармацевтичний дистриб’ютор України, що піклується про здоров’я нації шляхом забезпечення населення якісними і сертифікованими товарами в сфері здоров’я та краси. “Фіто-Лек” гарантує збереження якості товару на всіх етапах реалізації-від постачальника до передачі клієнтові. Сучасна матеріально-технічна база ТОВ “Фіто-Лек” дозволяє забезпечити необхідні стандарти зберігання і перевезення лікарських засобів.

  Сайт компанії
 • Partner

  Ново Нордіск

  Діяльність компанії Ново Нордіск спрямована на подолання діабету та інших серйозних хронічних захворювань.

  Ново Нордіск – глобальна фармацевтична компанія, яка вже понад 90 років є лідером інновацій в лікуванні діабету. За цей час ми здобули досвід та можливості, що дозволяють нам допомагати людям з іншими серйозними хронічними захворюваннями, такими як гемофілія, порушення зростання та ожиріння.

  Сайт компанії
 • Partner

  ПрАТ «Медфарком-Центр»

  ПрАТ «Медфарком-Центр» є правонаступником компанії «Медфарком» і веде операційну діяльність на території України. Найбільший імпортер вітчизняного фармацевтичного ринку. У 2002 році увійшов до числа 100 кращих компаній України, є володарем національної премії «Панацея» в номінаціях «Найкращий сервіс в дистрибуції» і «Ефективна стратегія просування і маркетингу».

  Сайт компанії
 • Partner

  Palmira

  Дистриб’юція харчових і фармацевтичних інгредієнтів, кормових добавок, сировини для виробництва ЛФМ, будівельної хімії та косметичної продукції на території України та країн СНД. Серед клієнтів ТД «Пальміра» підприємства, які працюють в кондитерській, молочній, олійно-жирової, хлібобулочної, будівельної, фармацевтичної та багатьох інших галузях промисловості.

  Сайт компанії
 • Partner

  ILS

  Компанія є національним логістичним оператором, який надає повний спектр логістичних послуг. ДП «ІЛС» — ексклюзивний агент компанії «DAMCO» в Україні. Серед основних клієнтів ДП «ІЛС» такі великі компанії, як KERNEL, DOW Chemical Company, Carlsberg, IDS Group, ЗАТ «Індустріальні та дистрибуційні системи», Escaro, Watsons Ukraine і інші компанії зі світовим ім’ям.

  Сайт компанії